Konferenčný stolík SERAPIS Dekorhome
232.30 €
Do obchodu
Konferenčný stolík je vyrobený z obľúbeného sheeshamového dreva a zaujme svojou funkčnosťou vďaka integrovanej zásuvke. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík je vyrobený z obľúbeného sheeshamového dreva a zaujme svojou funkčnosťou vďaka integrovanej zásuvke. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prírodné a jasné kúzlo.
Stolík je skutočne masívny v pravom slova zmysle.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne sheeshamové drevo, lakované
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 40000.000g |