Konferenčný stolík SERAFIN Halmar Dub sonoma
273.00 €
Do obchodu
Praktický konferenčný stolík SERAFIN ocenia predovšetkým tí, ktorí sú zvyknutí pri konferenčnom stolíku i stolovať. Je totiž výškovo nastaviteľný v rozmedzí... Celý popis
Popis
Praktický konferenčný stolík SERAFIN ocenia predovšetkým tí, ktorí sú zvyknutí pri konferenčnom stolíku i stolovať. Je totiž výškovo nastaviteľný v rozmedzí 53-79 cm. Stolík je tiež rozkladacia, v zloženom stave je široký 80 cm, po rozložení 160 cm.
Stolík ponúkame v dvoch farebných variantoch: dub sonoma a biela.
Farba:dub sonomabiela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF
Rozmery:šírka: 80 - 160 cmhĺbka: 80 cmvýška: 53 - 79 cm
Hmotnosť:47 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 47000.000g |