Konferenčný stolík SELENA Halmar Strieborná
155.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SELENA je vyrobený v kombinácii chrómované ocele a dymového skla v dvoch farebných variantoch: čierna / zlatá a čierna / strieborná. Stolík... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SELENA je vyrobený v kombinácii chrómované ocele a dymového skla v dvoch farebných variantoch: čierna / zlatá a čierna / strieborná.
Stolík zaujme svojou originálnou podnoží.
Farba:dymové sklo / zlatádymové sklo / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 55 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:10,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 10,1 kg |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| PRIEMER | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 10100.000g |