Konferenčný stolík SARDINIA Halmar
24.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SARDINIA sa skladá z dvoch okrúhlych dosiek z tvrdeného skla, nohy sú z nerezovej ocele.Farba:číraMateriál:sklo / nerezová... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SARDINIA sa skladá z dvoch okrúhlych dosiek z tvrdeného skla, nohy sú z nerezovej ocele.Farba:číraMateriál:sklo / nerezová oceľRozmery:priemer: 45 cmvýška: 49 cmHmotnosť:4,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 45 cm |
| FARBA | Priehľadná |
| HRÚBKA DOSKY | 0,6 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| PRIEMER | 45 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| Hmotnosť | 4900.000g |