Konferenčný stolík SANSE TYP 1 Tempo Kondela
38.90 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SANSE TYP 1 je pomocník, ktorý môže stáť pri sedačke, pohovke, kresle, ale aj samostatne ako dekorácia.Doska stolíka je vyrobená je z MDF,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SANSE TYP 1 je pomocník, ktorý môže stáť pri sedačke, pohovke, kresle, ale aj samostatne ako dekorácia.Doska stolíka je vyrobená je z MDF, nohy sú z masívu. Kombinácia bielej a prírodné farby robia z tohto stolíku nestarnúci prvok.Doplňte stolík menším SANSE TYP 2 a získajte zaujímavý set.Farba:biela / prírodnáMateriál:MDF / masívRozmery:priemer: 60 cmvýška: 48 cmHmotnosť:3,5 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 3500.000g |