Konferenčný stolík SABINE Signal Biela
192.40 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík SABINE je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov, ako je čakáreň alebo... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík SABINE je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov, ako je čakáreň alebo hotelová hala. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla s módnym motívom mramoru.
Doska je zarámovaná v ozdobnom, zlato natretom ráme.
Farba:čierna / zlatábiela / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 13000.000g |