Konferenčný stolík s taburetmi NINA 5 Halmar
176.30 €
Do obchodu
Konferenčný stolík, ktorého súčasťou sú aj dva praktické taburetky, je vyrobený v kombinácii chrómovanej ocele, lakované MDF a skla. Stôl sa skladá z troch... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík, ktorého súčasťou sú aj dva praktické taburetky, je vyrobený v kombinácii chrómovanej ocele, lakované MDF a skla.
Stôl sa skladá z troch políc v tvare vlnky a hornej dosky stola z tvrdeného číreho skla.
Dva taburety v prípade nepoužívania môžete jednoducho zasunúť do Vlnkový tvarovaných políc a ušetriť tak miesto v obývacej izbe.
Farba:sivá / tmavosivá
Materiál:sklo / chrómovaná oceľ / MDF / PVC
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 70 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:36,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 36,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | PVC |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VÝŠKA | 42 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 36600.000g |