Konferenčný stolík s potlačou kov / sklo Dekorhome Farby
86.10 €
Do obchodu
Tento obdĺžnikový konferenčný stolík s potlačou s motívom klavíra, mesta, farieb alebo telefónnej búdky na stolovej doske má moderný, elegantný vzhľad a bude... Celý popis
Popis
Tento obdĺžnikový konferenčný stolík s potlačou s motívom klavíra, mesta, farieb alebo telefónnej búdky na stolovej doske má moderný, elegantný vzhľad a bude sa hodiť k nábytku vo vašom dome. Môžete ho používať ako konferenčný alebo ako odkladací stolík.
Sklo stolovej dosky je pre vyššiu bezpečnosť tvrdené a stôl sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Silikónové tesnenie na kovovom ráme absorbuje vibrácie sklenenej dosky, a zároveň ju udržuje pevne na mieste. Vďaka kovovému podstavcu je stolík veľmi stabilný.
Farba:potlač mestopotlač farbypotlač telefónna búdkapotlač piáno
Materiál:sklo / železo
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 45 cmvýška: 32 cm
hrúbka skla: 0,5 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:9,4 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 32 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,4 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Farby |
| Hmotnosť | 9400.000g |