Konferenčný stolík ručne maľovaný Dekorhome Ružová
124.50 €
Do obchodu
Nevšedný konferenčný stolík rozžiari váš obývačka všetkými farbami. Sami uvidíte, že sa nedá prehliadnuť. Stolík je vyrobený z krásneho mangovníkového masívu,... Celý popis
Popis
Nevšedný konferenčný stolík rozžiari váš obývačka všetkými farbami. Sami uvidíte, že sa nedá prehliadnuť.
Stolík je vyrobený z krásneho mangovníkového masívu, ktorý toho veľa vydrží. Remeselná výroba len podčiarkuje jeho nevšedný retro prevedení. Každý krok výrobného procesu je vykonávaný s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Stolík sa navyše chváli bohatým ručným maľovaním, ktoré mu prepožičiava útulný vzhľad.
Stolík má pevnú dosku, na ktorú si môžete odložiť poháre s nápojmi alebo vystaviť vázy, misy s ovocím alebo iné dekorácie. Montáž je jednoduchá.
Farba:ružovátyrkysová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:7,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 7360.000g |