Konferenčný stolík ROYAL LN2 Tempo Kondela
124.60 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík ROYAL LN v provensálskom štýle je vyrobený z laminovanej drevotriesky a ozdobných líšt vo farebnej kombinácii: sosna škandinávska /... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík ROYAL LN v provensálskom štýle je vyrobený z laminovanej drevotriesky a ozdobných líšt vo farebnej kombinácii: sosna škandinávska / dub divoký.Stolík je súčasťou provensálske sektorové zostavy ROYAL.Farba:sosna škandinávska / dub divokýMateriál:laminovaná DTD / ozdobné lištyRozmery:šírka: 125 cmhĺbka: 65 cmvýška: 50 cmHmotnosť:23 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Sosna skandinávská |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HĹBKA | 125 cm |
| Hmotnosť | 23000.000g |