Konferenčný stolík ROSSI A Signal
68.70 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stôl ROSSI A v industriálnom štýle má dosku vyrobenú z lamina s efektom mramoru a stojí na kovovej čiernej konštrukcii. Stolík je možné... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stôl ROSSI A v industriálnom štýle má dosku vyrobenú z lamina s efektom mramoru a stojí na kovovej čiernej konštrukcii.
Stolík je možné kombinovať s ďalšími stolíkmi ROSSI.
Farba:čierny mramor / čierna
Materiál:lamino / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| DEKOR | Mramor |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Lamino |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| Hmotnosť | 15000.000g |