Konferenčný stolík ROSALIA Halmar
44.00 €
Do obchodu
Minimalistický konferenčný stolík ROSALIA je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele v čiernej farbe a sklenené dosky. Stolík ROSALIA je možné kombinovať s... Celý popis
Popis
Minimalistický konferenčný stolík ROSALIA je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele v čiernej farbe a sklenené dosky.
Stolík ROSALIA je možné kombinovať s odkladacím stolíkom ROSALIA S.
Farba:priehľadná / čierna
Materiál:sklo / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 41 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| PRIEMER | 70 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |