Konferenčný stolík Riom TYP 32 Tempo Kondela Grafit / dub artisan
129.20 €
Do obchodu
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 16/22 mm v niekoľkých farebných variantoch.Stolík je súčasťou modernej... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 16/22 mm v niekoľkých farebných variantoch.Stolík je súčasťou modernej zostavy RIOMA vhodnej na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.Obohatený je o štyri kolieska, takže ho ľahko premiestnite, kde budete potrebovať.Kvalitný slovenský výrobok.Farba:bielagrafit / bielagrafit / dub artisandub artisan / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / plastové kolieskaRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45,2 cmNosnosť:15 kgHmotnosť:30 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| DEKOR | Grafit |
| DEKOR | Dub artisan |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45,2 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Grafit / dub artisan |
| Hmotnosť | 30000.000g |