Konferenčný stolík REYNA Halmar
79.10 €
Do obchodu
Minimalistický konferečný stolík REYNA s modernými prvkami v podobe nohy tvorenej z drevených planiek svojim prírodným vzhľadom skvele zapadne do moderných aj... Celý popis
Popis
Minimalistický konferečný stolík REYNA s modernými prvkami v podobe nohy tvorenej z drevených planiek svojim prírodným vzhľadom skvele zapadne do moderných aj klasicky zariadených domácností.
Celý stolík je vyrobený z kvalitnej dyhovanej MDF v prírodnej farbe dreva. Jeho doska je dostatočne priestranná na odloženie všetkých nevyhnutností.
Farba:prírodné drevo
Materiál:dyhovaná MDF
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 47 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Minimalistický |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Guľatý |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |