Konferenčný stolík REA Signal
122.60 €
Do obchodu
Tento zaujímavý konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a stane sa dominantou obývačky. Stolík je vyrobený z laminovanej DTD v... Celý popis
Popis
Tento zaujímavý konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a stane sa dominantou obývačky.
Stolík je vyrobený z laminovanej DTD v dekore dub wotan.
Farba:dub wotan
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |