Konferenčný stolík RANDOM LAW-1 Halmar
84.50 €
Do obchodu
Moderná a elegantná zostava RANDOM je vhodná do obývacích izieb, spální, ale aj ako elegantný nábytok do vašej pracovne alebo študentskej izby. Zostava sa... Celý popis
Popis
Moderná a elegantná zostava RANDOM je vhodná do obývacích izieb, spální, ale aj ako elegantný nábytok do vašej pracovne alebo študentskej izby. Zostava sa skladá z celého radu komponentov.
Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD a polypropylénu vo farebnom prevedení: dub wotan/čierna.
Konferečný stolík RANDOM LAW-1 ponúka praktický otvorený úložný priestor.
Farba:dub wotan / čierna
Materiál:DTD laminovaná / polypropylén
Rozmery:šírka: 92 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |