Konferenčný stolík RAMONA Halmar
159.00 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík RAMONA v modernom dizajne sa bude skvele hodiť do industriálne ladených interiérov. Sintrovaná stolová doska v dekore čierneho... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík RAMONA v modernom dizajne sa bude skvele hodiť do industriálne ladených interiérov.
Sintrovaná stolová doska v dekore čierneho mramoru je usadená na rámoch z MDF v dekore orech a konštrukcii z lakovanej ocele v čiernej farbe. Stolík je veľmi priestranný.
Farba:čierny mramor / orech / čierna
Materiál:sintr / MDF / oceľ
Rozmery:šírka: 121 cmhĺbka: 61 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Mramor |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| Hmotnosť | 31000.000g |