Konferenčný stolík PULA Tempo Kondela
115.90 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík PULA, ktorý vnesie do interiéru štipku netradičnosti. Na prvý pohľad jednoduchý, ale zároveň originálne. Stolík je vyrobený z... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík PULA, ktorý vnesie do interiéru štipku netradičnosti. Na prvý pohľad jednoduchý, ale zároveň originálne.
Stolík je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: dub sonoma a biela. Pýši sa výškovo nastaviteľnou vrchnou doskou, ktorú ľahko zdvihnete pomocou jednoduchého mechanizmu. Na bočnej strane je police.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 98 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 43 - 54 cm
Hrúbka materiálu:
16 mm
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |