Konferenčný stolík PROVANCE Tempo Kondela
125.00 €
Do obchodu
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE... Celý popis
Popis
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Konferenčný stolík PROVANCE ponúka odkladací priestor v podobe police.
Farba:sosna Andersen / dub lefkas
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 53 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| DEKOR | Dub lefkas |
| DEKOR | Sosna andersen |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 27000.000g |