Konferenčný stolík PROVANCE ST2 Tempo Kondela Sivá
108.90 €
Do obchodu
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE... Celý popis
Popis
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Konferenčný stolík PROVANCE ST2 ponúka jednu odkladaciu policu.
Farba:zelenásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 51 cm
hrúbka materiálu korpus: 15 mmhrúbka materiálu hornej dosky: 22 mm
Hmotnosť:32 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| HRÚBKA DOSKY | 2,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 32000.000g |