Konferenčný stolík PRINCE A Signal Čierna
188.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík PRINCE je charakteristický svojim netradičným dizajnom s chrómovými nohami v barokovom ohýbanom štýle a moderným prevedením. Stolová doska... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík PRINCE je charakteristický svojim netradičným dizajnom s chrómovými nohami v barokovom ohýbanom štýle a moderným prevedením.
Stolová doska zo vyrobená z čierneho tvrdeného skla/keramiky a spolu so striebornými nohami pôsobí veľmi honosne.
K stolíku je možné prikúpiť ďalší nábytok z radu PRINCE.
Farba:strieborná / čierna (sklo)strieborná / biela (keramika)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo / keramika / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Barokový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Keramika |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 11000.000g |