Konferenčný stolík PRAIA II Dekorhome
439.20 €
Do obchodu
Netradičný konferenčný stolík, ktorý si dozdobíte podľa vlastnej predstavy a tým zaistíte aj originalitu. Stolík je ideálny na prezentáciu spomienok z... Celý popis
Popis
Netradičný konferenčný stolík, ktorý si dozdobíte podľa vlastnej predstavy a tým zaistíte aj originalitu. Stolík je ideálny na prezentáciu spomienok z dovolenky, ktoré jednoducho umiestnite na dekoratívnu plochu a priklopíte sklom. Veko je uzamykateľné.
K dispozícii je aj úložný priestor v podobe štyroch zásuviek.
Môžete kombinovať s ďalším nábytkom zo série PRAIA.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne jedľové drevo / MDF / kov / sklo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| DEKOR | Jedľa |
| Hmotnosť | 26000.000g |