Konferenčný stolík PODIUM Halmar
228.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík PODIUM je štýlová a zároveň vás prekvapí svojou praktickou stránkou. Stolík má polovicu dosky vyklápaciu a tým sa zdvihne... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík PODIUM je štýlová a zároveň vás prekvapí svojou praktickou stránkou. Stolík má polovicu dosky vyklápaciu a tým sa zdvihne odkladacia plocha o 19 cm - ideálna napríklad na prácu s počítačom alebo na jedenie. Zároveň ponúka množstvo úložného priestoru v podobe priestranných priehradok.
Stolík je vyrobený z melamínovej MDF dosky v dekore prírodného dreva a stojí na štyroch oceľových nohách lakovaných čiernou farbou.
Farba:prírodná / čierna
Materiál:MDF s melamínom / oceľ
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 80 cmvýška: 43 - 64 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 34000.000g |