Konferenčný stolík PANTERA Halmar Dub sonoma
121.30 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík PANTERA vhodný do každej obývačky vďaka svojmu elegantnému dizajnu. Stolík je vyrobený z MDF v dvoch farebných variantoch: dub... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík PANTERA vhodný do každej obývačky vďaka svojmu elegantnému dizajnu.
Stolík je vyrobený z MDF v dvoch farebných variantoch: dub sonoma / biela a dub wotan / čierna. Ponúka úložný priestor v podobe jedného šuplíku a dvoch otvorených plôch.
Farba:dub sonoma / bieladub wotan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 35000.000g |