Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome Biela
315.40 €
Do obchodu
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojim Art-Deco štýlom a hodí sa ako do luxusných a extravagantných interiérov, tak aj do klasicky zariadených... Celý popis
Popis
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojim Art-Deco štýlom a hodí sa ako do luxusných a extravagantných interiérov, tak aj do klasicky zariadených miestností.
Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla v dekore bieleho / čierneho mramoru, vďaka ktorému sa stolík stáva veľmi elegantným kúskom nábytku.
Nohy sú kovové lakované čiernou a zlatou farbou, ktorá len zvýrazňuje nádych luxusu.
Farba:biely mramor / čierna / zlatáčierny (antracit) mramor / čierna / zlatá
Výber farby stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / sklo
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 21000.000g |