Konferenčný stolík OSMERO Dekorhome
154.70 €
Do obchodu
Jednoduchý moderný konferenčný stolík má pevnú dosku vyrobenú z lakovaného masívneho akáciového dreva. Zvláštnosťou sú vlnité okraje dosky s prirodzeným... Celý popis
Popis
Jednoduchý moderný konferenčný stolík má pevnú dosku vyrobenú z lakovaného masívneho akáciového dreva. Zvláštnosťou sú vlnité okraje dosky s prirodzeným vzhľadom pripomínajúci tvar kmeňa stromu.
Čierne kovové nohy podčiarkujú industriálny vzhľad.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:akácia / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 45000.000g |