Konferenčný stolík OSLO L2 Signal
111.50 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík OSLO L2 v modernom štýle. Je vyrobený z tvrdeného skla a z dreva v dekore: dub. Pozrite sa na ďalšie kúsky zo série OSLO.... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík OSLO L2 v modernom štýle. Je vyrobený z tvrdeného skla a z dreva v dekore: dub.
Pozrite sa na ďalšie kúsky zo série OSLO.
Farba:priehľadná / dub
Materiál:sklo / drevo
Rozmery:priemer: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |