Konferenčný stolík OSAKA C Signal
123.70 €
Do obchodu
Jednoduchý štvorcový stôl OSAKA vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu zapadne do akejkoľvek miestnosti. Hodí sa do interiérov čakární, recepcií, kancelárií či... Celý popis
Popis
Jednoduchý štvorcový stôl OSAKA vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu zapadne do akejkoľvek miestnosti. Hodí sa do interiérov čakární, recepcií, kancelárií či kaviarní. Výborne poslúži aj ako konferenčný stolík v obývacích izbách.
Kovová konštrukcia zaisťuje stabilitu stola. Doska z tvrdeného skla pôsobí elegantne a moderne. Nohy v rohoch stola sú do kríža spojené dvoma priečkami.
Farba:čierna
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |