Konferenčný stolík ORION Dekorhome
319.20 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík vo vidieckom štýle vyrobený z MDF a drevenej dyhy mangovníkového dreva. Zaujme svojou ručnou kresbou do tvaru krížov. Celkový... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík vo vidieckom štýle vyrobený z MDF a drevenej dyhy mangovníkového dreva. Zaujme svojou ručnou kresbou do tvaru krížov.
Celkový vzhľad završujú pevné oceľové nohy do tvaru X.
Stôl je možné krásne kombinovať s ďalším nábytkom zo série ORION.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti. Zámerné známky opotrebovania - diery, praskliny a hrbolčeky sú typickými znakmi tejto série.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:MDF / dyha / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:32 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 32000.000g |