Konferenčný stolík ORION Dekorhome
300.70 €
Do obchodu
Nápadný konferenčný stolík ORION s pôsobivou kresbou masívneho mangovníkového dreva vnesie do vášho domova nádych vidieckeho šarmu. Stolík je kombináciou... Celý popis
Popis
Nápadný konferenčný stolík ORION s pôsobivou kresbou masívneho mangovníkového dreva vnesie do vášho domova nádych vidieckeho šarmu.
Stolík je kombináciou mangovníkového dreva v prírodnom prevedení a bielo lakovaného dreva. Konštrukcia je pevná a stabilná.
Povrchová úprava má po hrubom opracovaní jemnú štruktúru.
Stolík je možné krásne kombinovať s ďalším nábytkom zo série ORION.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti. Tento produkt má zámerné hrbolčeky, jemné stopy po píle a ďalšie nerovnosti.
Farba:magnovník / biela
Materiál:masívne magnovníkové drevo
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 mvýška: 45 cm
hrúbka dosky: 3,5 cmnohy stola: 4 x 8 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HRÚBKA DOSKY | 3,5 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 23000.000g |