Konferenčný stolík OMFALÉ Dekorhome Sivohnedá taupe
486.60 €
Do obchodu
Nadčasový konferenčný stolík v industriálnom štýle je zaujímavý svojim prevedením a praktickým využitím. Stolík má pevnú konštrukciu z kovu v čiernej/rosegold... Celý popis
Popis
Nadčasový konferenčný stolík v industriálnom štýle je zaujímavý svojim prevedením a praktickým využitím.
Stolík má pevnú konštrukciu z kovu v čiernej/rosegold farbe. Stolová doska je z bezpečnostného skla a keremickej vrstvy v mramorovom vzhľade.
Stolíky je možné kombinovať s ostatnými prvkami z rovnakej série, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.
Farba:čierna / mramor - sivohnedá tauperosegold / mramor - tyrkysová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:práškovo lakovaný kov / sklo / keramika
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 38 cm
hrúbka dosky: 1 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Keramika |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 28700.000g |