Konferenčný stolík OFION Dekorhome Mangovník
566.00 €
Do obchodu
Tento netradičný konferenčný stolík v tvare debny s pokladom nadchne nejedného milovníka vína. Z boku má totiž zabudovanú vinotéku av druhej polovici stolíka... Celý popis
Popis
Tento netradičný konferenčný stolík v tvare debny s pokladom nadchne nejedného milovníka vína. Z boku má totiž zabudovanú vinotéku av druhej polovici stolíka je úložný priestor, ktorý odkryjete čiastočným odklopením hornej dosky.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu OFION.
Farba:sheeshamové drevomangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mangovník |
| Hmotnosť | 40600.000g |