Konferenčný stolík NUBIRA Halmar Biela
74.50 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík NUBIRA zaujme svojim originálnym dizajnom. Je vyrobený z dyhovanej MDF vo farbe orech alebo biely mramor a práškovo lakovanej... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík NUBIRA zaujme svojim originálnym dizajnom. Je vyrobený z dyhovanej MDF vo farbe orech alebo biely mramor a práškovo lakovanej ocele.
Farba:orech / čiernabiely mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:dyhovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:priemer: 60 cmvýška: 41 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Mramor |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 7000.000g |