Konferenčný stolík NORD Halmar
120.20 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK NORD Predstavujeme Vám konferenčný stolík z kolekcie NORD– klenot v korune vašej obývačky. Tento nádherný kúsok nábytku je dokonalým... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK NORD
Predstavujeme Vám konferenčný stolík z kolekcie NORD– klenot v korune vašej obývačky. Tento nádherný kúsok nábytku je dokonalým spojením praktickosti a nezabudnuteľného designu, ktorý vnesie do vášho domova kúsok industriálnej elegancie. S kolekciou NORDzískate možnosť transformovať vašu obývačku na miesto plné štýlu a jedinečnosti.
DIZAJN
Jeho dizajn inšpirovaný loft a industriálnym štýlom, podčiarknutý mierne sklonenými antracitovými nohami, je ako očarujúce, tak aj inovatívne. Štyri robustné nohy zaisťujú jeho stabilitu a odolnosť, čo z neho robí nielen krásny, ale aj praktický doplnok do vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub wotan / antracit
Materiál:
laminovaná DTD / plast
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 35 cm
Hmotnosť:
24 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | HDF deska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub wotan |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 24000.000g |