Konferenčný stolík NEVIO Eltap Betón
213.80 €
Do obchodu
Pokiaľ hľadáte výrazný a dekoratívny konferenčný stolík, ktorý bude dostatočne veľký, ale nezaberie príliš veľa miesta, je stolík NEVIO presne tým, čo... Celý popis
Popis
Pokiaľ hľadáte výrazný a dekoratívny konferenčný stolík, ktorý bude dostatočne veľký, ale nezaberie príliš veľa miesta, je stolík NEVIO presne tým, čo hľadáte. Tento model bol vyrobený v industriálnom štýle, vďaka čomu sa skvele osvedčí ako v moderných obývacích izbách, tak v minimalistickom alebo newyorskom štýle.
Konferenčný stolík sa skladá z dvoch častí, ktoré budia dojem spojenia dvoch kusov nábytku. Jedna časť je menšia ako tá druhá - väčšia a širšia.
Skladá sa z kovových, práškovo lakovaných nôh a obojstranne laminovanej drevotrieskovej dosky. Boky dosky stola boli ukončené hranou ABS.
Farba:orech / čiernabetón / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / ABS / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 60 / 69 cmhĺbka: 60 / 69 cmvýška: 34 / 39 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Orech |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| MATERIÁL | Lamino |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 50000.000g |