Konferenčný stolík NEVADA D Signal Biela
139.90 €
Do obchodu
Elegantný okrúhly konferenčný stolík v rustikálnom barokovom štýle doplní a zútulní každú izbu. Tiež vhodne doplnia interiéry reštaurácií či hotelov. Vzhľad... Celý popis
Popis
Elegantný okrúhly konferenčný stolík v rustikálnom barokovom štýle doplní a zútulní každú izbu. Tiež vhodne doplnia interiéry reštaurácií či hotelov. Vzhľad stola definujú jemné tvary a dokonalé detaily.
Stolík má dosku vyrobenú z kvalitnej dyhovanej MDF a nohy z prírodného dreva. Ponúka sa v dvoch variantoch - tmavý orech alebo biela.
Farba:tmavý orechbiela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / MDF / prírodná dyha
Rozmery:priemer: 60 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR | Orech tmavý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 8000.000g |