Konferenčný stolík NEA KWADRAT Halmar Dub sonoma
47.70 €
Do obchodu
Konferenčný stolík NEA KWADRAT je vyrobený z laminovanej DTD v niekoľkých trendy farebných variantoch. Stabilitu zaisťujú štyri pevné nohy. Stolík navyše... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík NEA KWADRAT je vyrobený z laminovanej DTD v niekoľkých trendy farebných variantoch. Stabilitu zaisťujú štyri pevné nohy. Stolík navyše ponúka praktický úložný priestor v podobe priestranného šuplíka.Farba:bieladub sonomadub wotantmavý orechVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:laminovaná drevotrieskaRozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 52 cmHmotnosť:15 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Orech tmavý |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 15000.000g |