Konferenčný stolík NEA Halmar Orech
57.80 €
Do obchodu
Konferenčný stolík NEA ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach: biela, dub sonoma, dub wotan a tmavý orech.Stolík ponúka ďalší úložný priestor v podobe... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík NEA ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach: biela, dub sonoma, dub wotan a tmavý orech.Stolík ponúka ďalší úložný priestor v podobe šuplíkov, ktoré nájdete po stranách.Farba:bieladub sonomadub wotantmavý orechVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:dyhovaná drevotrieskaRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 52 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:24 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Orech tmavý |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Orech |
| Hmotnosť | 24000.000g |