Konferenčný stolík NAUPLIOS Dekorhome
163.30 €
Do obchodu
Luxusný masívny konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim nevšedným vzhľadom. Doska stola je zložená z teakových panelov v mozaikovom vzore, čo z... Celý popis
Popis
Luxusný masívny konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim nevšedným vzhľadom.
Doska stola je zložená z teakových panelov v mozaikovom vzore, čo z každého stolíka robí jedinečný unikát. Výnimočná kresba teakového dreva a skladba mozaiky spolu s čiernymi filigránovými nôžkami stolíka pôsobia veľmi moderne.
Konferenčný stolík si môžete nakombinovať podľa svojho vkusu. Či už ide o poťah na pohovku, koženú pohovku alebo zamatovú pohovku: stôl vždy skvele zapadne do vášho interiéru.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Hrčky, hrbolčeky a nerovnosti dreva sú charakteristické pre túto sériu. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:teakové drevo / čierna
Materiál:kov / masívne teakové drevo
Rozmery:priemer: 70 cmvýška: 36 cm
hrúbka dosky: 3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VÝŠKA | 36 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 14600.000g |