Konferenčný stolík MYSTIC B Signal
202.10 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík MYSTIC B. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla v čiernej farbe. Konštrukcia stolíka je z kovu v zlatej, matnej farbe.... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík MYSTIC B. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla v čiernej farbe. Konštrukcia stolíka je z kovu v zlatej, matnej farbe.
Farba:čierna / zlatá
Materiál:sklo/kov
Rozmery:šírka: 82 cmhĺbka: 82 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| PRIEMER | 82 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |