Konferenčný stolík MORIA Halmar Medená
161.40 €
Do obchodu
Moderný guľatý konferenčný stolík morí je zhotovený v kombinácii čiernej sklenenej dosky a nôh z chrómovanej ocele v dvoch farebných variantoch: medená a... Celý popis
Popis
Moderný guľatý konferenčný stolík morí je zhotovený v kombinácii čiernej sklenenej dosky a nôh z chrómovanej ocele v dvoch farebných variantoch: medená a strieborná.
Farba:čierna / meďčierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 82 cmhĺbka: 82 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Meď |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| PRIEMER | 82 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Medená |
| Hmotnosť | 10500.000g |