Konferenčný stolík MONOLIT Halmar Biela
122.80 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík MONOLIT v mramorovom dekore pôsobí luxusne a bude skvelou voľbou na oživenie obývacej izby, ale aj spoločenských a... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík MONOLIT v mramorovom dekore pôsobí luxusne a bude skvelou voľbou na oživenie obývacej izby, ale aj spoločenských a reprezentačných priestorov.
Stolík je vyrobený z odolnej MDF v prevedení nestarnúceho mramoru v dvoch farbách. Silná doska je položená na mohutnej nohe.
Farba:biely mramorčierny mramor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 41 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| DEKOR | Mramor |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 20000.000g |