Konferenčný stolík MOIRY Dekorhome
329.90 €
Do obchodu
Konferenčný stolík v retro štýle je kombináciou dubovej dyhy, masívneho duba, ratanu a čierneho kovového rámu. Čierne kovové úchytky a čierny kovový rám... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík v retro štýle je kombináciou dubovej dyhy, masívneho duba, ratanu a čierneho kovového rámu. Čierne kovové úchytky a čierny kovový rám kontrastujú s prirodzeným kúzlom ratanovej skrine.
K dispozícii je úložný priestor v podobe zásuvky, ktorú je možné vytiahnuť oboma smermi a úložná priehradka.
Môžete kombinovať s ďalším nábytkom zo série MOIRY.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne dubové drevo / ratan / dyha / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cm
Otvorená priehradka:šírka: 47 cmhĺbka: 60 cmvýška: 18 cm
Zásuvka:šírka: 43 cmhĺbka: 55 cmvýška: 10 cm
Nosnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Dyha |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Televízny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 20 cm |
| Hmotnosť | 29500.000g |