Konferenčný stolík MINERWA 2 Halmar
142.50 €
Do obchodu
Moderný a elegantný konferečný stolík MINERWA 2 zaujme svojim originálnym designom. Stolík je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF a práškovo lakovanej ocele... Celý popis
Popis
Moderný a elegantný konferečný stolík MINERWA 2 zaujme svojim originálnym designom.
Stolík je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF a práškovo lakovanej ocele vo farebnom prevedení: dub zlatý/čierna.
Farba:dub zlatý / čierna
Materiál:MDF laminovaná / oceľ
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |