Konferenčný stolík MIKEL NEW Tempo Kondela
32.40 €
Do obchodu
Ozvláštnite si obývaciu izbu netradičným konferenčným stolíkom. Trendový a moderný konferenčný stolík MIKEL NEW pre moderné obývacie izby. Svojim originálnym... Celý popis
Popis
Ozvláštnite si obývaciu izbu netradičným konferenčným stolíkom. Trendový a moderný konferenčný stolík MIKEL NEW pre moderné obývacie izby. Svojim originálnym dizajnom zaujme každého.
Z materiálu MDF s efektom čierneho dubového dreva v kombinácii s bielymi kovovými nohami pôsobí exkluzívne.
Farba:čierna / biela
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 43 cm
hrúbka materiálu: 15 mm
Nosnosť:7 kg
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| NOSNOSŤ | 7 kg |
| Hmotnosť | 9500.000g |