Konferenčný stolík MICHELLE Halmar Sivá
286.10 €
Do obchodu
Variabilné konferenčný stolík MICHELLE je zaujímavý vďaka svojmu nápaditému dizajnu. Počas chvíľky zmeníte jeho vzhľad jednoduchým rozložením. Je vyrobený z... Celý popis
Popis
Variabilné konferenčný stolík MICHELLE je zaujímavý vďaka svojmu nápaditému dizajnu. Počas chvíľky zmeníte jeho vzhľad jednoduchým rozložením.
Je vyrobený z lakovanej MDF v dvoch farebných variantoch: biela / dub zlatý a biela / sivá.
Farba:biela / dub zlatýbiela / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:lakovaná MDF
Rozmery zloženého stolíka:Priemer: 80 cmVýška: 27 cm
Hmotnosť:39 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 39000.000g |