Konferenčný stolík MEXICO Halmar Dub wotan / čierna
118.40 €
Do obchodu
Moderný a štýlový konferečný stôl MEXICO je vyrobený z MDF dosky v dvoch farebných variantoch: dub wotan a biela. Stojí na štyroch nohách z masívneho dreva v... Celý popis
Popis
Moderný a štýlový konferečný stôl MEXICO je vyrobený z MDF dosky v dvoch farebných variantoch: dub wotan a biela. Stojí na štyroch nohách z masívneho dreva v prevedení: čierna alebo biela.
Farba:bieladub wotan / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná MDF / masívne drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 46 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub wotan / čierna |
| Hmotnosť | 4000.000g |