Konferenčný stolík MEROPE Dekorhome
322.80 €
Do obchodu
Extravagantný konferenčný stolík s mimoriadnym mozaikovým vzorom. Organická štruktúra je obzvlášť plastická a pôsobivá. Stolík skutočne upúta pozornosť:... Celý popis
Popis
Extravagantný konferenčný stolík s mimoriadnym mozaikovým vzorom. Organická štruktúra je obzvlášť plastická a pôsobivá.
Stolík skutočne upúta pozornosť: nespočet malých kovových doštičiek bolo starostlivo ručne spojené a usporiadané ako kamenná mozaika. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola líšia a každý kus je jedinečný.
Lesklý medený povrch stola je efektne prerušovaný tmavšími, matnými ryhami na jednotlivých doštičkách. Napriek svojmu pôsobivému dizajnu je možné konferenčný stolík skvele kombinovať so širokou škálou nábytku a štýlov.
Pre prípad nerovnosti povrchu má stolík regulovateľné plastové nožičky, ktoré zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
Farba:medená
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:priemer: 72 cmvýška: 40 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TVAR | Oválny |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| FARBA | Medená |
| PRIEMER | 72 cm |
| Hmotnosť | 18500.000g |