Konferenčný stolík MERALA Eltap
150.40 €
Do obchodu
MERALA je malý, ale zaujímavý stolík v industriálnom štýle. Sklenená doska s hrúbkou 4 mm celej konštrukcii dodáva štýl. Jednoduchá konštrukcia je lomená... Celý popis
Popis
MERALA je malý, ale zaujímavý stolík v industriálnom štýle.
Sklenená doska s hrúbkou 4 mm celej konštrukcii dodáva štýl. Jednoduchá konštrukcia je lomená čiernou povrchovou úpravou.
Stolík má veľmi jednoduchú montáž.
Farba:čierna / priehľadná
Materiál:sklo / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 65 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |