Konferenčný stolík MEORATI Eltap
167.70 €
Do obchodu
Konferenčný stolík zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami alebo čelami zásuviek,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami alebo čelami zásuviek, ktoré dodávajú šmrc. Stolík je vybavený jednou zásuvkou a otvorenou poličkou, kam uložíte časopisy, televízny ovládač alebo dekorácie.
Nohy stola sú vyrobené z kovu a dodávajú mu pevnosť a stabilitu.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 35 cm
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| VÝŠKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |